O mnie

Siema!

Jestem Marzena, dla znajomych Marza.

Przez wiele lat marzyłam o rzuceniu etatu i prowadzeniu bujnego życia towarzyskiego w gronie przedsiębiorców.

A tak naprawdę, przez wiele lat, które spędziłam w całkiem przyzwoitym, szwedzkim korpo, nauczyłam się sporo o pracy z ludźmi, zarządzaniu w trudnych sytuacjach, negocjowaniu i sprzedawaniu pomysłów i osiągnięć mojego zespołu do wyższego kierownictwa. Jednak zawsze chciałam dla siebie czegoś więcej. Marzyła mi się niezależność finansowa i praca w wyznaczonym przeze mnie rytmie.

Teraz, kiedy jestem już po rzuceniu etatu i mierzę się ze strachem początkującej przedsiębiorczyni, wiem, że te marzenia nie były wcale płytkie. Mam dużą potrzebę niezależności finansowej, która wiąże się z moją historią rodzinną, gdzie obserwowałam przemoc ekonomiczną wobec kobiet. Nadal ją obserwuję w życiu innych kobiet i strach przed znalezieniem się w sytuacji przemocowej pcha mnie od zawsze do przodu. Od kilku lat mam dwa dodatkowe powody. Chcę, żeby moje córki widziały mamę, która ma odwagę zarabiać pieniądze na własnych warunkach i wspierać inne kobiety w realizacji ich planów.

Myślę, że moje doświadczenia i dziesiątki odbytych rozmów z kobietami w mojej byłej korpo, sprawiły że zajęłam się tematem pomocy innym dziewczynom w wystartowaniu swojej kariery. To była zawsze moja misja jako korpo menedżerki i czuję, że to będzie też moja misja w biznesie. 

Skupiam się mocno na robieniu produktów pomocnych w sprzedaży rękodzieła i starcie małych biznesów, bo wiem, że dla wielu z nas taka dodatkowa praca może dać ten pierwszy powiew niezależności finansowej i rozbudzić apetyt na więcej.

Na pewno na produktach fizycznych nie skończę i będę się z Wami dzielić swoimi doświadczeniami biznesowymi i życiowymi na Social Mediach innych kanałach komunikacji. Bo mój apetyt też już się rozbudził i mam dla siebie duże plany rozwojowe, które chcę realizować na Waszych oczach.

Pozdro,

Marza

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl